Çelik'ten çalışanlara 657 için son söz
1. Hafta
Balıkesir
1 - 2
Akhisar Belediye
Ç.Rizespor
1 - 1
Gençlerbirliği
Bursaspor
0 - 2
Galatasaray
Mersin İdmanyurdu
0 - 1
Beşiktaş
Eskişehirspor
2 - 1
Torku Konyaspor
İstanbul Başakşehir
1 - 1
Kasımpaşa
Fenerbahçe
3 - 2
K.Karabükspor
Sivasspor
1 - 2
Gaziantepspor
KAYSERİ ERCİYESSPOR
0 - 0
Trabzonspor
2. Hafta
Torku Konyaspor
2 - 0
Balıkesir
Gençlerbirliği
1 - 2
Bursaspor
Galatasaray
0 - 0
Eskişehirspor
K.Karabükspor
0 - 0
İstanbul Başakşehir
Gaziantepspor
2 - 2
K.Erciyesspor
Kasımpaşa
2 - 2
Mersin İdmanyurdu
Trabzonspor
0 - 0
Fenerbahçe
Beşiktaş
1 - 1
Ç.Rizespor
Akhisar Belediye
2 - 2
Sivasspor
3. Hafta
Eskişehirspor
0 - 2
Gençlerbirliği
Mersin İdmanyurdu
2 - 0
Ç.Rizespor
Balıkesir
2 - 0
Galatasaray
K.Erciyesspor
1 - 2
Akhisar Belediye
Fenerbahçe
1 - 0
Gaziantepspor
Kasımpaşa
2 - 1
K.Karabükspor
Sivasspor
0 - 0
Torku Konyaspor
İstanbul Başakşehir
1 - 1
Trabzonspor
Bursaspor
0 - 1
Beşiktaş
4. Hafta
Galatasaray
2 - 1
Sivasspor
Beşiktaş
1 - 1
Eskişehirspor
Trabzonspor
1 - 1
Kasımpaşa
Torku Konyaspor
1 - 1
K.Erciyesspor
Gençlerbirliği
3 - 1
Balıkesir
Akhisar Belediye
2 - 0
Fenerbahçe
Ç.Rizespor
0 - 1
Bursaspor
K.Karabükspor
0 - 2
Mersin İdmanyurdu
Gaziantepspor
0 - 0
İstanbul Başakşehir
5. Hafta
Mersin İdmanyurdu
2 - 1
Bursaspor
Fenerbahçe
2 - 1
Torku Konyaspor
K.Erciyesspor
1 - 2
Galatasaray
Sivasspor
1 - 0
Gençlerbirliği
Kasımpaşa
4 - 2
Gaziantepspor
İstanbul Başakşehir
4 - 0
Akhisar Belediye
Eskişehirspor
1 - 2
Ç.Rizespor
K.Karabükspor
3 - 0
Trabzonspor
Balıkesir
0 - 1
Beşiktaş
6. Hafta
Galatasaray
2 - 1
Fenerbahçe
Gaziantepspor
1 - 0
K.Karabükspor
Torku Konyaspor
0 - 0
İstanbul Başakşehir
Bursaspor
2 - 2
Eskişehirspor
Akhisar Belediye
2 - 0
Kasımpaşa
Beşiktaş
3 - 2
Sivasspor
Trabzonspor
3 - 1
Mersin İdmanyurdu
Gençlerbirliği
0 - 0
K.Erciyesspor
Ç.Rizespor
2 - 2
Balıkesir
7. Hafta
Kasımpaşa
2 - 0
Torku Konyaspor
K.Karabükspor
2 - 1
Akhisar Belediye
Balıkesir
0 - 5
Bursaspor
Sivasspor
0 - 1
Ç.Rizespor
Fenerbahçe
2 - 1
Gençlerbirliği
İstanbul Başakşehir
4 - 0
Galatasaray
Trabzonspor
4 - 4
Gaziantepspor
Mersin İdmanyurdu
4 - 2
Eskişehirspor
K.Erciyesspor
3 - 2
Beşiktaş
8. Hafta
Galatasaray
2 - 1
Kasımpaşa
Bursaspor
3 - 0
Sivasspor
Akhisar Belediye
1 - 1
Trabzonspor
Gençlerbirliği
1 - 0
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
0 - 2
Fenerbahçe
Gaziantepspor
1 - 0
Mersin İdmanyurdu
Ç.Rizespor
1 - 1
K.Erciyesspor
Torku Konyaspor
1 - 0
K.Karabükspor
Eskişehirspor
2 - 2
Balıkesir
9. Hafta
Gaziantepspor
1 - 0
Akhisar Belediye
Sivasspor
1 - 1
Eskişehirspor
Mersin İdmanyurdu
2 - 1
Balıkesir
Fenerbahçe
2 - 1
Ç.Rizespor
K.Karabükspor
1 - 2
Galatasaray
K.Erciyesspor
1 - 1
Bursaspor
Trabzonspor
3 - 2
Torku Konyaspor
Kasımpaşa
2 - 2
Gençlerbirliği
İstanbul Başakşehir
1 - 2
Beşiktaş
10. Hafta
Galatasaray
0 - 3
Trabzonspor
Akhisar Belediye
1 - 1
Mersin İdmanyurdu
Ç.Rizespor
0 - 2
İstanbul Başakşehir
Torku Konyaspor
2 - 0
Gaziantepspor
Gençlerbirliği
2 - 2
K.Karabükspor
Beşiktaş
2 - 0
Kasımpaşa
Eskişehirspor
2 - 1
K.Erciyesspor
Balıkesir
1 - 3
Sivasspor
Bursaspor
1 - 1
Fenerbahçe
11. Hafta
Akhisar Belediye
0 - 0
Torku Konyaspor
İstanbul Başakşehir
0 - 0
Bursaspor
Gaziantepspor
0 - 1
Galatasaray
Kasımpaşa
3 - 1
Ç.Rizespor
K.Erciyesspor
4 - 0
Balıkesir
Mersin İdmanyurdu
2 - 0
Sivasspor
Fenerbahçe
2 - 2
Eskişehirspor
Trabzonspor
4 - 1
Gençlerbirliği
K.Karabükspor
1 - 2
Beşiktaş
12. Hafta
Balıkesir
0 - 1
Fenerbahçe
Galatasaray
2 - 1
Akhisar Belediye
Gençlerbirliği
2 - 0
Gaziantepspor
Torku Konyaspor
2 - 0
Mersin İdmanyurdu
Ç.Rizespor
0 - 3
K.Karabükspor
Bursaspor
5 - 1
Kasımpaşa
Beşiktaş
3 - 0
Trabzonspor
Eskişehirspor
0 - 1
İstanbul Başakşehir
Sivasspor
1 - 1
K.Erciyesspor
13. Hafta
Fenerbahçe
4 - 1
Sivasspor
Kasımpaşa
1 - 0
Eskişehirspor
İstanbul Başakşehir
1 - 0
Balıkesir
Akhisar Belediye
1 - 1
Gençlerbirliği
Torku Konyaspor
0 - 5
Galatasaray
K.Karabükspor
3 - 2
Bursaspor
Gaziantepspor
0 - 1
Beşiktaş
Mersin İdmanyurdu
1 - 1
K.Erciyesspor
Trabzonspor
3 - 2
Ç.Rizespor
14. Hafta
K.Erciyesspor
0 - 1
Fenerbahçe
Gençlerbirliği
5 - 0
Torku Konyaspor
Eskişehirspor
1 - 1
K.Karabükspor
Galatasaray
3 - 2
Mersin İdmanyurdu
Sivasspor
0 - 2
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
3 - 1
Akhisar Belediye
Balıkesir
5 - 3
Kasımpaşa
Bursaspor
3 - 3
Trabzonspor
Ç.Rizespor
0 - 1
Gaziantepspor
15. Hafta
Gençlerbirliği
1 - 1
Galatasaray
Fenerbahçe
1 - 0
Mersin İdmanyurdu
K.Karabükspor
0 - 1
Balıkesir
İstanbul Başakşehir
3 - 1
K.Erciyesspor
Kasımpaşa
0 - 0
Sivasspor
Akhisar Belediye
0 - 4
Ç.Rizespor
Gaziantepspor
1 - 2
Bursaspor
Torku Konyaspor
1 - 2
Beşiktaş
Trabzonspor
1 - 4
Eskişehirspor
16. Hafta
Bursaspor
3 - 1
Akhisar Belediye
Ç.Rizespor
1 - 1
Torku Konyaspor
Fenerbahçe
2 - 0
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
0 - 2
Galatasaray
Eskişehirspor
1 - 3
Gaziantepspor
Sivasspor
2 - 0
K.Karabükspor
K.Erciyesspor
2 - 5
Kasımpaşa
Mersin İdmanyurdu
1 - 1
Gençlerbirliği
Balıkesir
2 - 2
Trabzonspor
17. Hafta
Torku Konyaspor
2 - 3
Bursaspor
Trabzonspor
3 - 1
MEDİCANA Sivasspor
İstanbul Başakşehir
2 - 2
Mersin İdmanyurdu
Akhisar Belediye
2 - 2
Eskişehirspor
Kasımpaşa
0 - 3
Fenerbahçe
Gaziantepspor
1 - 0
Balıkesir
K.Karabükspor
1 - 2
K.Erciyesspor
Galatasaray
2 - 0
Ç.Rizespor
Gençlerbirliği
0 - 2
Beşiktaş
18. Hafta
Akhisar Belediye
2 - 2
Balıkesir
Trabzonspor
2 - 1
K.Erciyesspor
Gaziantepspor
1 - 3
MEDİCANA Sivasspor
K.Karabükspor
1 - 2
Fenerbahçe
Kasımpaşa
0 - 1
İstanbul Başakşehir
Gençlerbirliği
0 - 2
Ç.Rizespor
Galatasaray
2 - 2
Bursaspor
Beşiktaş
2 - 1
Mersin İdmanyurdu
Torku Konyaspor
1 - 0
Eskişehirspor
19. Hafta
İstanbul Başakşehir
2 - 2
K.Karabükspor
MEDİCANA Sivasspor
2 - 0
Akhisar Belediye
K.Erciyesspor
0 - 1
Gaziantepspor
Fenerbahçe
0 - 0
Trabzonspor
Balıkesir
0 - 1
Torku Konyaspor
Ç.Rizespor
1 - 2
Beşiktaş
Bursaspor
3 - 1
Gençlerbirliği
Mersin İdmanyurdu
6 - 2
Kasımpaşa
Eskişehirspor
1 - 2
Galatasaray
20. Hafta
Gaziantepspor
0 - 5
Fenerbahçe
K.Karabükspor
0 - 0
Kasımpaşa
Akhisar Belediye
1 - 0
K.Erciyesspor
Torku Konyaspor
0 - 1
MEDİCANA Sivasspor
Ç.Rizespor
0 - 4
Mersin İdmanyurdu
Beşiktaş
3 - 2
Bursaspor
Trabzonspor
3 - 2
İstanbul Başakşehir
Galatasaray
3 - 1
Balıkesir
Gençlerbirliği
1 - 2
Eskişehirspor
21. Hafta
K.Erciyesspor
3 - 0
Torku Konyaspor
MEDİCANA Sivasspor
2 - 3
Galatasaray
İstanbul Başakşehir
1 - 0
Gaziantepspor
Bursaspor
1 - 1
Ç.Rizespor
Mersin İdmanyurdu
2 - 1
K.Karabükspor
Balıkesir
0 - 1
Gençlerbirliği
Kasımpaşa
1 - 1
Trabzonspor
Eskişehirspor
1 - 0
Beşiktaş
Fenerbahçe
1 - 2
Akhisar Belediye
22. Hafta
Galatasaray
3 - 1
K.Erciyesspor
Ç.Rizespor
3 - 0
Eskişehirspor
Gençlerbirliği
0 - 0
MEDİCANA Sivasspor
Torku Konyaspor
1 - 1
Fenerbahçe
Beşiktaş
2 - 2
Balıkesir
Bursaspor
2 - 1
Mersin İdmanyurdu
Gaziantepspor
0 - 2
Kasımpaşa
Akhisar Belediye
0 - 2
İstanbul Başakşehir
Trabzonspor
3 - 2
K.Karabükspor
23. Hafta
Kasımpaşa
2 - 2
Akhisar Belediye
Balıkesir
2 - 2
Ç.Rizespor
K.Erciyesspor
2 - 4
Gençlerbirliği
Eskişehirspor
0 - 0
Bursaspor
İstanbul Başakşehir
0 - 0
Torku Konyaspor
Fenerbahçe
1 - 0
Galatasaray
MEDİCANA Sivasspor
0 - 1
Beşiktaş
K.Karabükspor
0 - 0
Gaziantepspor
Mersin İdmanyurdu
1 - 5
Trabzonspor
24. Hafta
Bursaspor
4 - 2
Balıkesir
Torku Konyaspor
2 - 1
Kasımpaşa
Akhisar Belediye
5 - 1
K.Karabükspor
Ç.Rizespor
2 - 1
MEDİCANA Sivasspor
Galatasaray
2 - 2
İstanbul Başakşehir
Eskişehirspor
2 - 0
Mersin İdmanyurdu
Beşiktaş
5 - 1
K.Erciyesspor
Gençlerbirliği
2 - 1
Fenerbahçe
Gaziantepspor
2 - 0
Trabzonspor
25. Hafta
K.Karabükspor
0 - 1
Torku Konyaspor
Balıkesir
4 - 1
Eskişehirspor
Mersin İdmanyurdu
0 - 1
Gaziantepspor
K.Erciyesspor
0 - 3
Ç.Rizespor
MEDİCANA Sivasspor
4 - 1
Bursaspor
Kasımpaşa
2 - 3
Galatasaray
İstanbul Başakşehir
3 - 1
Gençlerbirliği
Fenerbahçe
1 - 0
Beşiktaş
Trabzonspor
2 - 0
Akhisar Belediye
26. Hafta
Balıkesir
1 - 3
Mersin İdmanyurdu
Gençlerbirliği
5 - 2
Kasımpaşa
Eskişehirspor
1 - 3
MEDİCANA Sivasspor
Ç.Rizespor
1 - 5
Fenerbahçe
Torku Konyaspor
1 - 0
Trabzonspor
Bursaspor
3 - 0
K.Erciyesspor
Galatasaray
4 - 2
K.Karabükspor
Akhisar Belediye
3 - 0
Gaziantepspor
Beşiktaş
0 - 0
İstanbul Başakşehir
27. Hafta
Gaziantepspor
1 - 1
Torku Konyaspor
Kasımpaşa
1 - 5
Beşiktaş
K.Karabükspor
2 - 1
Gençlerbirliği
Trabzonspor
2 - 1
Galatasaray
MEDİCANA Sivasspor
1 - 1
Balıkesir
K.Erciyesspor
0 - 1
Eskişehirspor
İstanbul Başakşehir
3 - 1
Ç.Rizespor
Mersin İdmanyurdu
1 - 1
Akhisar Belediye
Fenerbahçe
1 - 0
Bursaspor
28. Hafta
MEDİCANA Sivasspor
1 - 2
Mersin İdmanyurdu
Ç.Rizespor
1 - 3
Kasımpaşa
Eskişehirspor
1 - 1
Fenerbahçe
Bursaspor
4 - 1
İstanbul Başakşehir
Gençlerbirliği
1 - 1
Trabzonspor
Balıkesir
1 - 1
K.Erciyesspor
Galatasaray
1 - 0
Gaziantepspor
Torku Konyaspor
2 - 1
Akhisar Belediye
Beşiktaş
2 - 1
K.Karabükspor
29. Hafta
İstanbul Başakşehir
1 - 1
Eskişehirspor
Mersin İdmanyurdu
3 - 1
Torku Konyaspor
Fenerbahçe
4 - 3
Balıkesir
K.Karabükspor
2 - 0
Ç.Rizespor
Gaziantepspor
0 - 3
Gençlerbirliği
Kasımpaşa
5 - 3
Bursaspor
Trabzonspor
0 - 2
Beşiktaş
Akhisar Belediye
0 - 2
Galatasaray
K.Erciyesspor
2 - 3
MEDİCANA Sivasspor
30. Hafta
Eskişehirspor
4 - 1
Kasımpaşa
K.Erciyesspor
2 - 2
Mersin İdmanyurdu
Galatasaray
1 - 0
Torku Konyaspor
MEDİCANA Sivasspor
2 - 3
Fenerbahçe
Gençlerbirliği
0 - 0
Akhisar Belediye
Bursaspor
7 - 1
K.Karabükspor
Balıkesir
1 - 2
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
1 - 1
Gaziantepspor
Ç.Rizespor
0 - 2
Trabzonspor
31. Hafta
Mersin İdmanyurdu
0 - 1
Galatasaray
Torku Konyaspor
1 - 0
Gençlerbirliği
Kasımpaşa
2 - 3
Balıkesir
İstanbul Başakşehir
2 - 1
MEDİCANA Sivasspor
K.Karabükspor
2 - 2
Eskişehirspor
Fenerbahçe
1 - 1
K.Erciyesspor
Gaziantepspor
1 - 2
Ç.Rizespor
Trabzonspor
1 - 0
Bursaspor
Akhisar Belediye
1 - 1
Beşiktaş
32. Hafta
Galatasaray
-
Gençlerbirliği
Balıkesir
-
K.Karabükspor
MEDİCANA Sivasspor
-
Kasımpaşa
Bursaspor
-
Gaziantepspor
Mersin İdmanyurdu
-
Fenerbahçe
Eskişehirspor
-
Trabzonspor
K.Erciyesspor
-
İstanbul Başakşehir
Beşiktaş
-
Torku Konyaspor
Ç.Rizespor
-
Akhisar Belediye
33. Hafta
Gençlerbirliği
-
Mersin İdmanyurdu
Kasımpaşa
-
K.Erciyesspor
Trabzonspor
-
Balıkesir
Torku Konyaspor
-
Ç.Rizespor
Galatasaray
-
Beşiktaş
K.Karabükspor
-
MEDİCANA Sivasspor
Gaziantepspor
-
Eskişehirspor
İstanbul Başakşehir
-
Fenerbahçe
Akhisar Belediye
-
Bursaspor
34. Hafta
Bursaspor
-
Torku Konyaspor
Ç.Rizespor
-
Galatasaray
Beşiktaş
-
Gençlerbirliği
MEDİCANA Sivasspor
-
Trabzonspor
K.Erciyesspor
-
K.Karabükspor
Fenerbahçe
-
Kasımpaşa
Balıkesir
-
Gaziantepspor
Eskişehirspor
-
Akhisar Belediye
Mersin İdmanyurdu
-
İstanbul Başakşehir
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak04:50
  • Güneş06:30
  • Öğlen12:52
  • İkindi16:16
  • Akşam18:53
  • Yatsı20:19
 
Anket
Emre Belözoğlu Fenerbahçe'ye zarar veriyor mu?
Evet
Hayır
Emin değilim
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
31
22
4
5
70
2
Fenerbahçe
31
20
7
4
67
3
Beşiktaş
31
20
6
5
66
4
İstanbul Başakşehir
31
14
12
5
54
5
Trabzonspor
31
14
11
6
53
6
Bursaspor
31
14
8
9
50
7
Mersin İdman Yurdu
31
12
7
12
43
8
Torku Konyaspor
31
11
8
12
41
9
Gençlerbirliği
31
10
10
11
40
10
Eskişehirspor
31
8
12
11
36
11
Gaziantepspor
31
10
6
15
36
12
Akhisar Bld.Spor
31
8
11
12
35
13
Kasımpaşa
31
9
8
14
35
14
Medicana Sivasspor
31
9
7
15
34
15
Çaykur Rizespor
31
8
7
16
31
16
KDÇ Karabükspor
31
6
7
18
25
17
SAİ Kayseri Erciyesspor
31
4
11
16
23
18
Balıkesirspor
31
5
8
18
23
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Tarihte Bugün
1716 - Nevşehirli Damat İbrahim Paşa sadrazam oldu.
1793 - Fransa'da Devrim Mahkemesinin kararı gereği Olympe de Gouges devrim karşıtlığı suçundan giyotine vuruldu.
1906 - Berlin'de S.O.S. uluslararası imdat sinyali olarak kabul edildi.
1922 - Mudanya Mütarekesi başladı.
1926 - Atatürk'ün ilk heykeli İstanbul Sarayburnu'na dikildi.
1930 - Mustafa Kemal Paşa "Milletin umumi temayyülü benim şu veya bu zaruret karşısında başvekil olmamı icap ettirirse bu vazifeyi kemal-i tevazu ve minnetle ifaya hazırım" dedi.
1932 - Irak bağımsız bir devlet oldu.
1952 - İngiltere ilk atom bombası denemesini Monte Bello adasında gerçekleştirdi.
1953 - Çanakkale açıklarında İsveç Bandıralı Naboland gemisiyle çarpışan, 81 denizcinin öldüğü Dumlupınar denizaltısı ile ilgili dava sonuçlandı: Naboland kaptanı 6 ay ağır hapse mahkum edildi, Dumlupınar komutanı yüzbaşı Sabri Çelebioğlu beraat etti.
1960 - Yüksek Adalet Divanı Yassıada'da çalışmalarına başladı.
1966 - İstanbul Kadıköy'deki son tramvay hattı kaldırıldı.
1967 - Kuzey Vietnam Amerika Birleşik Devletleri'nin barış görüşmeleri önerisini reddetti.
1969 - 'Edirne' adlı belgesel film Uluslararası Turistik Filmler Festivali'nde altın madalya kazandı. Filmi, Yapı ve Kredi Bankası hazırlatmıştı.
1971 - SSCB ile ABD arasında kısa adı SALT olan Stratejik Silahları Sınırlama Antlaşması imzalandı.
1980 - Eski başbakanlardan Nihat Erim'i öldürenlerin (19 Temmuz 1980) yakalandığı açıklandı.
1981 - Belfast'ta, İrlanda Cumhuriyet Ordusu (IRA) tutuklularının yaptığı açlık grevi bitti. Açlık grevi 7 ay sürmüş ve 10 IRA üyesi ölmüştü.
1984 - Devrimci-Yol davasında yargılanan ve idam cezasına çarptırılan Hıdır Aslan ve İlyas Has'ın cezası Meclis'te onaylandı.
1990 - Doğu ve Batı Almanya birleşti.
1994 - II. Nükleer Karşıtı Kongre İstanbul'da toplandı.
1997 - Avrasya feribotunu kaçırmaktan mahkum Muhammed Emin Tokcan ile Viskhan Abdurrahmanov firar etti.
2005 - Avrupa Birliği ile Türkiye arasında üyelik müzakereleri başladı.
2006 - THY'nin Tiran İstanbul seferini yapan Boeing 737-400 tipi tarifeli uçağı Hakan Ekinci adlı hava korsanı tarafından kaçırıldı.
2008 - Aktütün Karakolu'na saldırı
 
Arşiv
 
Süper Loto
14.05.2015 Tarihli Çekiliş Sonucu030506070846
 
On Numara
11.05.2015 Tarihli Çekiliş Sonucu05091214152021222526273440434749525464687177
 
Şans Topu
13.05.2015 Tarihli Çekiliş Sonucu021317273113
 
Sayısal Loto
09.05.2015 Tarihli Çekiliş Sonucu051011121633
 
Gazete Manşetleri
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık